Buleten
08 Листопада 2016

Шановні читачі!

Content  10 cover

Актуальною темою є «Система БПД: реалізація права на справедливість». У матеріалі ви знайдете відповіді на питання як система мінялася з часом, які чинники зобов’язують фахівців оперативно реагувати на повідомлення про затримання осіб, скільки людей звертається за безоплатною допомогою в центри, пріоритети системи БПД та переваги отримання такої допомоги.

Традиційно в рубриці «Сучасна юстиція України» ми розповідаємо про досягнення відомства, міжнародну співпрацю, а також ведемо бесіди з провідними фахівцями в юриспруденції. Цього разу «У фокусі юстиції» – завідувач відділу теорії держави і права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, заслужений юрист України, головний редактор нашого журналу – Наталія Миколаївна Оніщенко. Інтерв’ю стосується найактуальніших питань сьогодення: надійного захисту прав людини, ролі в сучасних непростих умовах активного громадянського суспільства, взаємодії громадянського суспільства та правової держави.

«Електронний сервіс: проставлення апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану» – матеріал рубрики «Незалежна юридична консультація». Тут читайте про здійснення територіальними органами юстиції прийняття та видачі документів, поданих для проставлення апостиля; підстави відмови у проставленні апостиля посадовою особою Міністерства юстиції України, оплату за проставлення апостиля на офіційних документах, встановлену законодавством.

Рубрика «Думки експертів з права» знайомить із найактуальнішими дослідженнями у адміністративному, міжнародному та цивільному праві. Також у жовтневому номері розміщено рецензію на монографію А. В. Духневича «Правові проблеми реалізації Угоди про сільське господарство СОТ в Україні».

Слідкуйте за новинами та анонсами на сайті http://www.pravinform.gov.ua/. Будьте в курсі правових новин: передплачуйте офіційні видання Міністерства юстиції України на 2017 рік.

Top Вгору